Kontakty

Lead Partner

 

Regionální management Dolní Rakousko
Spolek na podporu rozvoje země
Drinkweldergasse 15
A-3500 Krems

 

Hermann Hansy

Regionální management Dolní Rakousko

Kancelář Weinviertel

Hermann Hansy

Regionální manažer Weinviertel

Hauptstraße 31

A-2225 Zistersdorf

Tel.: 0043-676-812-20207

Fax: 0043-2532-2818-18

E-Mail: hermann.hansy@euregio-weinviertel.eu

Jitka Kössler

Regionální management Dolní Rakousko

Kancelář Weinviertel

Projektové vedení:

Jitka Kössler

Hauptstraße 31

A-2225 Zistersdorf

Tel.: 0043-676-812-20334

Fax: 0043-2532-2818-18

E-Mail: jitka.koessler@euregio-weinviertel.eu  

Ursula Poindl

Regionální management Dolní Rakousko

Kancelář Waldviertel
Thomas Samhaber
Regionální manažerka Waldviertel
Sparkassenplatz 1/2/3
A-3910 Zwettl
Tel.: 0043-676-812-20208
Fax: 0043-2822-21380 DW 40
E-Mail: thomas.samhaber@rm-waldviertel.at

Projektový partner 1

Mgr. Radka Urbanová

Jihočeský kraj

Odbor evropských záležitostí

Radka Šilhavecká

U Zimního stadionu 1952/2

CZ-370 76  České Budějovice

Tel: 00420-386-720-215

E-Mail: silhavecka@kraj-jihocesky.cz

Foto Filipova

Jihočeský kraj

Odbor evropských záležitostí

Barbora Filipová

U Zimního stadionu 1952/2

CZ-370 76  České Budějovice

Tel: 00420-386-720-384

E-Mail: filipova@kraj-jihocesky.cz

Projektový partner 2

Sklenar

Kraj Vysočina

Odbor regionálního rozvoje

Oldřich Sklenář

Žižkova 57

CZ-587 33  Jihlava

Tel.: 00420-564-602-562

Fax: 00420-564-602-423

E-Mail: sklenar.o@kr-vysocina.cz

Leligdonova

Kraj Vysočina

Odbor regionálního rozvoje

Lucie Ježková

Žižkova 57

CZ-587 33  Jihlava

Tel.: 00420-564-602-550

Fax: 00420-564-602-423

E-Mail: Jezkova.L@kr-vysocina.cz

Projektový partner 3

Monika Knettigova

Jihomoravský kraj

Odbor regionálního rozvoje

Monika Knettigová

Žerotínovo nám. 3/5

CZ-601 82 Brno

Tel.: 00420-541-651-306 / 00420-739-324-055

Fax: 00420-541-651-329

E-Mail: knettigova.monika@kr-jihomoravsky.cz

Jiřina Zaňátová

Jihomoravský kraj

Odbor regionálního rozvoje

Darina Vinklárková

Žerotínovo nám. 3/5

CZ-601 82 Brno

Tel.: 00420-541-651-228 / 00420-602-553-072

E-Mail: vinklarkova.darina@kr-jihomoravsky.cz